Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Firma Tissot ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową linię Tissot Evritime Gent. Zegarki łączą w sobie klasyczny, elegancki wygląd i niepowtarzalny styl. Niewątpliwie, to wspaniała propozycja dla osób ceniących sobie klasyczne i zarazem nowoczesne wzornictwo na wysokim światowym poziomie. Model ten posiada kwarcowy, szwajcarski mechanizm. Tissot Evritime Gent jest objęty dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1434101109100 |
Cechy dodatkowe
-Cienka koperta
-Czytelna tarcza
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Indeksy na tarczy
-Mechanizm kwarcowy ETA F06.412
-Modny, minimalistyczny design
Wymienna bransoleta, zapięcie jubilerskie z zabezpieczeniem


