Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena:
1 300,00 zł
1300.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Jak sama nazwa wskazuje, ten zegarek jest dobry na każdą okazję. Klasyczny, ponadczasowy design oraz stylowa i wyraźna tarcza podkreślają nowoczesny charakter modelu Tissot Everytime. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Kaliber: | ETA F06.412 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1434101604100 |
Cechy dodatkowe
-Modny, minimalistyczny design
-Cienka koperta
-Mechanizm kwarcowy
-Bardzo czytelna tarcza
-Kolor tarczy, niebieski
-System szybkiej wymiany paska
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Indeksy na tarczy
-Mechanizm kwarcowy ETA F06.412
-Modny, minimalistyczny design
Kod produktu:
T143.410.16.041.00


