Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Linia zegarków Tissot Goldrum Lady 18k Gold to ponadczasowa klasyka, elegancja, styl zamknięty w złotej kopercie wykonanej z 18k różowego złota. Tarcza jest czytelna, niezwykle prosta i zarazem bardzo elegancka. Wskazówki są w kolorze różowego złota. Grubość czasomierza wynosi zaledwie 5 mm. Wewnątrz pracuje szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA E61.11. Wszystkie modele z linii Tissot Goldrum Lady 18k Gold posiadają EOL czyli wskaźnik zużycia baterii, który informuje nas o potrzebie jej wymiany. Linia zegarków Tissot Goldrum Lady 18k Gold objęta jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 4,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 29 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T9222107601100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Datownik
-EOL (battery end-of-life indicator)
-Indeksy na tarczy
-Kopera wykonana ze różowego złota 18 k
-Mechanizm ETA E61.111
-Tarcza biała
-Zapięcie zwykłe


