Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Heritage 1938 Automatic Cosc w rozmiarze 39 mm zachwyca piękną tarczą z chronometrem i doskonale dopasowanym brązowym skórzanym paskiem ze standardowym zapięciem. Tarcza w kolorze srebrnym ma cyfry arabskie i skalę minutową. Przezroczysty dekiel pozwala obserwować pracę precyzyjnego mechanizmu. Czasomierz posiada wypukłe, odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 38 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1424641603200 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Certyfikat Chronometru nadany przez COSC
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Mechanizm automatyczny
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Przeszklony dekiel
-Rezerwa chodu do 38 godzin, przy pełnym nakręceniu sprężyny
-Standardowe zapięcie
-Spód paska syntetyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Wierzchnia warstwa paska wytłaczana skóra bydlęca
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie jubilerskie z zabezpieczeniem
-Znaczniki godzin cyfry arabskie


