Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Mamy przyjemność zaprezentować elegancki czasomierz renomowanej marki Tissot, model Tissot Heritage Visodate. W latach 50 XX wieku Tissot celebrował swoje stulecie szeregiem innowacji - jedną z nich było zintegrowanie datownika z mechanizmem automatycznym w modelu Visodate. Tissot Heritage Visodate to współczesna interpretacja klimatu tamtych lat zamknięta w czasomierzu, w którym wielką wagę przywiązano do szczegółów. Profil delikatnie wyoblonej tarczy odpowiada kształtowi wypukłego szafirowego szkła. Funkcją obu jest jak najlepsze wyeksponowanie wskaźnika dnia i daty. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Link do filmu o produktu Tissot Heritage Visodate: https://youtu.be/7bIPRsxx94Y
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1184301627100 |
Cechy dodatkowe
-Dostępne różne warianty kolorystyczne i różne rodzaje pasków, pozwalające dopasować zegarek
do indywidualnego stylu
-Mechanizm Powermatic 80
-Czytelna tarcza
-Wypukłe szkło wiernie nawiązuje do pierwowzoru, nadając zegarkowi modny retro wygląd
-Zainspirowany innowacyjnym zegarkiem Tissot z lat 50 XX wieku ze zintegrowanym datownikiem
-Znaczniki godzin indeksy


