Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Firma Tissot ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową linię Tissot Lady Heart Powermatic 80. Zegarki łączą w sobie klasyczny, elegancki wygląd i niepowtarzalny styl. Niewątpliwie, to wspaniała propozycja dla osób ceniących sobie tradycje zegarmistrzowskie, nowoczesność na wysokim światowym poziomie. Model ten posiada widoczną część mechanizmu od strony tarczy oraz przeszklony dekiel abyśmy mogli podziwiać mechanizm. Tissot Lady Heart Powermatic 80 jest objęty dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,40 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 35 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T0502073711704 |
Cechy dodatkowe
-Diament na godzinie dwunastej o masie 0.0021 karata, szlif pojedynczy 8/8
-Koperta pozłacana metodą PVD w odcieniu różowego złota
-Mechanizm automatyczny Powermatic 80.601
-Przeszklony dekiel
-Tarcza typu open heart" wykonana z białej masy perłowej
-Zapięcie motylkowe
-Widoczny fragment mechanizmu od strony tarczy


