Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot PR 100 Chronograph to jeden z najbardziej klasycznych, eleganckich, a za razem sportowych modeli w ofercie szwajcarskiego producenta. Koperta o rozmiarze 40 mm kryje mechanizm kwarcowy.Tarcza jest niezwykle czytelna, wskazówki pokryte substancją fosforyzującą z pewnością ułatwią odczyt wskazań w słabym oświetleniu. Kopertę i bransoletę wykonano ze stali 316L. Tissot PR 100 Chronograph objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,30 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1504171135100 |
Cechy dodatkowe
-Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy,
Funkcje DODAJ i PODZIEL-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Superluminova
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii),
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze jasnoniebieskim
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


