Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Seria Tissot PRX to nowa edycja kultowego, wyjątkowego modelu z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W idealny sposób łączy ducha przeszłości z nowoczesnością. Model oferowany jest w trzech wersjach kolorystycznych na pięknej stalowej bransolecie. Wewnątrz 40 mm koperty pracuje niezawodny, mechanizm POWERMATIC 80.111. Całości dopełnia odporne na zarysowania szkło szafirowe. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta. Antymagnetyczna sprężyna Nivachron. Bezel wykonany z 18 K złota.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal z elementami złota |
| Kamienie łożyskujące: | 23 |
| Referencja: | T9314074104100 |
Cechy dodatkowe
-Koperta stal szlachetna 316L z pierścieniem lunety z 18-karatowego różowego złota
-Mechanizm automatyczny POWERMATIC 80.111
-Indeksy na tarczy
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Tarcza niebieski gradient
-Przeszklony dekiel
-Rezerwa chodu do 80 godzin
-Zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami


