Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek męski Tissot Powermatic 80 Steel & 18K Gold to model, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych zegarków. Swoim designem nawiązuje do lat 70tych, dodając nonszalancji każdej stylizacji. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T9314074129100 |
Cechy dodatkowe
-Bezel wykonany z 18 k złota
-Elementy luminescencyjne Superluminova na wskazówkach
-Koperta ze stali szlachetnej 316L z bezelem z 18-karatowego różowego złota
-Odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
-Osiemdziesięcio godzinna rezerwa chodu
-Przeszklony dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-Tarcza brązowy gradient
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy
-Wymienna bransoleta


