Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot PRX UFO Robot Grendizer łączy inspirowany latami 70. design z detalami z japońskiego anime UFO Robot Grendizer. Ten przepełniony duchem vintage, a zarazem nowoczesny zegarek posiada 40-milimetrową kopertę wykonaną ze stali szlachetnej 316L oraz wymienną, szybko odpinaną bransoletę. Popiersie Grendizera, pokryte powłoką Super-LumiNova®, wyróżnia się na ciemnoniebieskiej tarczy, a sekundnik w stylu Harkena i tematyczny grawer po wewnętrznej stronie bezela dodają nostalgii, którą docenią wszyscy fani serii. Napędzany szwajcarskim mechanizmem automatycznym Powermatic 80 zegarek ma 80-godzinną rezerwę chodu. Dzięki przezroczystemu deklowi i odpornemu na zarysowania szafirowemu szkiełku z powłoką antyrefleksyjną, ta specjalna edycja zegarka PRX tworzy połączenie nowoczesnego zegarmistrzostwa z designem lat 70. oraz kultową kulturą mangi. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374071104102 |
Cechy dodatkowe
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Super-LumiNova ®
-Koperta wraz z bransoletą wykonane są ze stali 316L
-Kształt koperty beczkowaty
-Przeszklony dekiel
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Rezerwa chodu wynosi do 80 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy
-Wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 m / 330 stóp)


