Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Model Tissot PR 100 to klasyczny zegarek stworzony do jak najczęstszego noszenia, doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu, za którą uwielbiają go jego fani, idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą luksus, jakość oraz klasyczny styl. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,40 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1016101104100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz na godzinie szóstej
-Materiał koperty, bransolety stal 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 m / 330 stóp)
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


