Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Nowa odsłona kultowego już modelu Seastar 1000, tym razem w wersji z mechanizmem kwarcowym z chronografem. Zegarek dostępny w kilku wersjach kolorystycznych na gumowym pasku lub na stylowej bransolecie. Szwajcarscy inżynierowie zadbali również o praktyczną stronę produktu projektując zegarek o dużej wodoszczelności i bezbłędnej czytelności tarczy co szczególnie docenią amatorzy podwodnych wypraw. Czasomierz jest objęty dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Link do filmu prezentującego produkt: https://youtu.be/1-gDj7X04Bg
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,80 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 300m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 45,50 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - kauczuk |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1204171704100 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Datownik
-EOL (battery end-of-life indicator)
-Mechanizm ETA G10.212
-Luminescencyjne wskazówki i indeksy ułatwiające odczytanie godziny w ciemności
-Obracany w jednym kierunku aluminiowy bezel umożliwiający odmierzenie czasu zanurzenia
-Wodoszczelność do ciśnienia 30 bar (300m/1000 stóp)
-Zakręcana koronka
-Zakręcany dekiel
-Zapięcie zwykłe


