Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Seastar 2000 Professional Powermatic 80 to zegarek mechaniczny dla profesjonalistów, których pasją jest nurkowanie. Czasomierz dostępny jest na pasku i na bransolecie. Każdy model wyposażono w zawór helowy niezbędny dla nurków. Tissot Seastar 2000 Professional Powermatic 80 ma gwarancję wodoszczelności, do ciśnienia 60 barów (600 m / 2000 stóp), co potwierdza norma ISO 6425. Wewnątrz pracuje mechanizm z automatycznym naciągiem POWERMATIC 80.111 z rezerwą chodu wynoszącą około 80 godzin, przy pełnym nakręceniu sprężyny. Szkło zegarka jest szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, która znacznie poprawia czytelność tarczy. Tissot Seastar 2000 Professional Powermatic 80 objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Link do filmu TISSOT Seastar 2000 Professional Powermatic 80: https://youtu.be/xtqynnfOMBY
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 16,30 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 600m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 46 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - kauczuk |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1206071744100 |
Cechy dodatkowe
-Koperta stalowa o średnicy 46 mm
-Luminescencyjne wskazówki i indeksy pokryte powłoką SUPER-LUMINOVA
-Mechanizm automatyczny z rezerwą chodu do 80 godzin
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Sprężyna balansu NIVACHRON™ dla zminimalizowania wpływu pola magnetycznego (stop na bazie tytanu)
-Zawór helowy
-Zegarek do nurkowania certyfikowany z normą ISO 6425


