Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Seria T-My Lady charakteryzuje się kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej 316L. Prosta i elegancka stylistyka nadaje tym zegarkom ponadczasowego wymiaru. Sercem zegarka jest szwajcarski mechanizm kwarcowy, wyposażony w-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii). Jest to bardzo praktyczna funkcja zegarka. Dzięki niej wiemy wcześniej o konieczności wymiany baterii. . Kalendarz znajduje się na godzinie trzeciej. Całości dopełnia elegancka stalowa bransoleta. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,64 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 29 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1320101106100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Dodatkowy, brązowy pasek
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Koperta wraz z bransoletą są wykonane ze stali 316L
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza gradient antracytowy
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


