Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot T-My Lady można uznać za kobiecy odpowiednik Tissot Gentleman, posiadający wszystkie cechy wysokiej jakości zegarmistrzostwa, jakie Tissot nadaje swoim czasomierzom. Jego elegancki wygląd uzupełnia ramka z 18-karatowego złota, która nadaje zegarkowi charakteru i ciepła. Wyznacza wprowadzenie nowego mechanizmu automatycznego oferującego rezerwę chodu do 48 godzin, podczas gdy większość mechanizmów automatycznych ma rezerwę chodu około 40 godzin. Wreszcie, ten automatyczny mechanizm z naciągiem jest regulowany przez niemagnetyczną sprężynę równoważącą Nivachron. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,4 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 29 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 48 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T9300074111600 |
Cechy dodatkowe
-Koperta stal szlachetna 316L z pierścieniem lunety z 18-karatowego żółtego złota
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Osiem diamentów na tarczy 0.0160 karata
-Przezroczysty dekiel
-Rezerwa chodu do 48 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Tarcza w kolorze masy perłowej
-Zapięcie motylkowe otwierane przyciskami


