Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
W tym roku ten model powraca z nowym designem, który ma teraz bardziej elegancką tarczę, nadając zegarkowi czystszy wygląd, ale nadal szanując jego sportowe korzenie. Podobnie jak w świecie sportu, Tissot to marka, w której pasja spotyka się z innowacjami i stylem. Kolekcja T-Race inspirowana jest wolnością, podążaniem za celem oraz pasją. Rodzina T-Race to zegarki zanurzone w mechanicznym środowisku i nieustannie przywołującego jego ducha. Przyciski na kopercie inspirowane są kierownicą, zaś z boku koperty można dostrzec element przypominający żeberka chłodzące silnik. Zegarek jest wodoodporny, z kwarcowym mechanizmem chronografu oraz wskazówkami godzin i minut pokrytymi powłoką SuperLuminova®. Tissot czerpie ze współpracy z wyścigami motocyklowymi, produkując zegarki, które odzwierciedlają dynamiczną naturę samych motocykli i emocje związane ze sportem.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,80 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 45 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1414171104100 |
Cechy dodatkowe
-Mechanizm kwarcowy ETA G10.212
-Rozmiar koperty: 45 mm
-Odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
-Koperta ze stali szlachetnej 316L


