Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot T-Wave jest to idealny czasomierz dla Pań szukających dyskretnego, piękna i ponadczasowego zegarka. Kolekcja tej wyjątkowej linii zawiera zjawiskowe modele na pasku i bransolecie z tarczą z masy perłowej. Wewnątrz koperty pracuje kwarcowy mechanizm. Czasomierze z tej linii bez wątpienia zauroczą, Panie, które poszukują wyjątkowego zegarka naręcznego. Tissot T-Wave objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Link do filmu Tissot T-Wave: https://youtu.be/AFap-kmOLv0
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,70 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1122102211300 |
Cechy dodatkowe
-Bransoleta bikolor w odcieniu żółtego złota 1N14
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Koperta stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota
-Mechanizm ETA F04.111
-Tarcza biała masa perłowa
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie


