Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje nowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage widocznym w klasycznych detalach i subtelnych tradycyjnych wykończeniach. Design dopełniają łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 5,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 31 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0632091104800 |
Cechy dodatkowe
-Koperta w stylu z lat 50 i kilka detali w stylu vintage nadają zegarkowi styl retro
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Mechanizm kwarcowy
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Tarcza w kolorze granatowym
-Zapięcie motylkowe otwierane przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie i indeksy


