Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
10 dni
Cena:
3 950,00 zł
3950.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Nowa linia zegarków Tissot Tradition Automatic to kilkanaście wersji klasycznych, męskich zegarków mechanicznych z naciągiem automatycznym. Zegarki wyposażone w niezawodny mechanizm ETA Powermatic 80 z pokaźną rezerwą chodu wynoszącą aż 80 godzin. Prostota, elegancja, wysoka jakość wykonania i czytelność wskazań to najważniejsze atrybuty modelu Tissot Tradition Automatic.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 38 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 25 |
| Referencja: | T0639071105800 |
Cechy dodatkowe
-Otwarty balans (open heart)
-Przeszklony dekiel
-Zapięcie bransoletowe
Kod produktu:
T063.907.11.058.00


