Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage. Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami. Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
10 dni
Cena:
2 200,00 zł
2200.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0636171605700 |
Cechy dodatkowe
-Datownik
-Chronograf
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze czarnym
-Znaczniki godzin indeksy
Kod produktu:
T063.617.16.057.00


