Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Breitling Avenger Automatic B17 42 mm zbudowany dla pilotów odrzutowców jest zaprojektowany tak, aby stawić czoła najcięższym wyzwaniom i wracać po więcej. Każdy z nas będzie mógł docenić jego odważną konstrukcję, wyjątkową odporność i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Łącząc wydajność z wyrafinowanym nowoczesnym stylem lotniczym, materiały kolekcji — stal nierdzewna w zwykłych modelach; ceramika i tytan w Night Mission — to elementy projektowania lotniczego, a kolory tarcz zaczerpnięte są z odcieni mundurów wojskowych. Wszystkie wersje ze stali nierdzewnej są dostępne z wojskowym skórzanym paskiem ze składaną klamrą lub trzyrzędową bransoletą ze stali nierdzewnej z mikroregulacją. Modele ceramiczne są połączone z wojskowym skórzanym paskiem z tytanową klamrą składaną. Niezależnie od tego, czy potrafisz rzucić beczkę, czy nie, docenisz wszystko, co dotyczy wodoodporności Avengera do głębokości 300 m, łatwego chwytu i konstrukcji odpornej na korozję. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,00 mm |
| Kaliber: | B32 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 300m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 44 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 42 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 25 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Certyfikat Chronometru COSC
-Datownik
-GMT
-Luminescencyjne wskazówki
-Luminescencyjne znaczniki godzin
-Mechanizm automatyczny Kaliber B32
-Obrotowy pierścień
-Rezerwa chodu 42 godziny, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Trzyrzędowa bransoleta
-Zakręcany dekiel
-Zakręcana koronka
-Zapięcie bransoletowe z mikroregulacją


