Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Breitling Avenger B01 Chronograph 44 mm zbudowany dla pilotów odrzutowców jest zaprojektowany tak, aby stawić czoła najcięższym wyzwaniom i wracać po więcej. Każdy z nas będzie mógł docenić jego odważną konstrukcję, wyjątkową odporność i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Łącząc wydajność z wyrafinowanym nowoczesnym stylem lotniczym, materiały kolekcji — stal nierdzewna w zwykłych modelach; ceramika i tytan w Night Mission — to elementy projektowania lotniczego, a kolory tarcz zaczerpnięte są z odcieni mundurów wojskowych. Wszystkie wersje ze stali nierdzewnej są dostępne z wojskowym skórzanym paskiem ze składaną klamrą lub trzyrzędową bransoletą ze stali nierdzewnej z mikroregulacją. W modelach Breitling Avenger B01 Chronograph 44 mm, gdzie koperta jest wykonana z ceramiki wojskowy pasek wykonano ze skóry, natomiast składaną klamrę paska wykonana z tytanu. Niezależnie od tego, czy potrafisz zrobić beczkę, czy nie, docenisz wszystko, co dotyczy wodoodporności Avengera do głębokości 300 m. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 15,20 mm |
| Kaliber: | B01 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 300m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 44 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 70 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | ceramika |
| Kamienie łożyskujące: | 45 |
Cechy dodatkowe
-Certyfikat Chronometru COSC
-Chronograf
-Koperta ceramiczna
-Luminescencyjne wskazówki
-Luminescencyjne znaczniki godzin
-Mechanizm automatyczny, manufakturowy B01
-Obrotowy bezel
-Pasek ze skóry cielęcej
-Rezerwa chodu, przy maksymalnie nakręconej sprężynie 70 godziny
-Zakręcany dekiel przeszkolny szkłem szafirowym
-Zakręcana koronka
-Zapięcie składane, tytanowe


