Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Stylowy, ale elegancki, inspirowany nowoczesnym stylem retro Chronomat Automatic 36 to wszechstronny sportowy i elegancki zegarek na każdą okazję. Jest dostępny w wielu metalowych obudowach, od chłodnej stali nierdzewnej po wszystko, co pasuje do wszystkiego, a nawet luksusowe 18-karatowe czerwone złoto. Kobiety pragnące dodatkowego blasku będą mogły również zdecydować się na wysadzane diamentami pierścienie, indeksy i kolorowe cyferblaty. Wyposażony w kultową i wygodną bransoletkę Breitling „Rouleaux” z zapięciem motylkowym, Chronomat Automatic 36 jest zasilany przez Breitling Calibre 10, chronometr z certyfikatem COSC.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 36 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 42 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 25 |
Cechy dodatkowe
-Datownik
-Diamenty na tarczy
-Perłowa tarcza
-Centralny sekundnik
-Certyfikat chronometru
-Mechanizm z automatycznym naciągiem, kaliber B10
-Zapięcie bransoletowe


