Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
W kolekcji szwajcarskiej i cenionej manufaktury Bretling, model Chromoant wprowadzono w 1984 roku. Był to czas, gdzie prym wiodły cienkie zegarki kwarcowe. Marka postanowiła zainteresować klientów imponującym czasomierzem mechanicznym z funkcją chronografu. Powstał on na bazie chronografu Frecce Tricolori z 1983 roku, który był owocem kooperacji Breitlina z włoską eskadrą lotniczą. Uczczono w ten sposób stulecie marki, ugruntowano pozycję marki Breitling. Zegarek Breitling Chronomat w rozmiarze 42 mm dostępny jest w kopercie ze stali szlachetnej, ekskluzywnego czerwonego złota 18-karatowego. Wewnątrz koperty tego wyjątkowego chronografu znajdziemy manufakturowy mechanizm B01 z Certyfikatem Chronometru wydanym przez COSC. Przez przeszklony dekiel możemy podziwiać mechanizm chronografu. Całości dopełniają różne kolory tarcz oraz bransoleta typu „Rouleaux”. Breitling Chronomat 42 mm objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 15,10 mm |
| Kaliber: | B01 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 200m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - złoto 18ct |
| Rezerwa chodu: | 70 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | złoto 18ct |
| Kamienie łożyskujące: | 47 |
Cechy dodatkowe
-Certyfikat Chronometru COSC
-Chronograf
-Manufakturowy mechanizm B01
-Przeszklony dekiel
-Rezerwa chodu do 70 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Zapięcie składane
-Złota bransoleta i koperta wykonane są ze złota 18-karatowego w odcieniu czerwonego złota.


