Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zaprojektowany jako lekki zegarek dla sportowców i swobodny, codzienny sportowy chronograf, Endurance Pro doskonale łączy innowacyjną technologię z żywą konstrukcją, aby stworzyć najlepszy zegarek athleisure. Zaprojektowany dla mężczyzn i kobiet, których aktywne życie łączy profesjonalny sposób myślenia ze sportowym stylem życia, Endurance Pro jest na wysokości wyzwań rygorystycznego treningu, ale jest wystarczająco modny do noszenia na co dzień. Endurance Pro ma ultralekką obudowę Breitlight®, solidny materiał 3,3 razy lżejszy od tytanu i 5,8 razy lżejszy od stali nierdzewnej. Niemagnetyczny, termicznie stabilny i hipoalergiczny, Breitlight® jest wysoce odporny na zarysowania, przyczepność i korozję. Ma również uczucie cieplejszego niż metal i lekko teksturowany efekt, podkreślając oryginalność projektu. Wyłącznie dla Breitling, materiał jest w 100 procentach szwajcarski. W 44 mm lub 38 mm, Endurance Pro jest dostępny dla sportowców z mnóstwem kolorowych tarcz i gumowych pasków, wszystkie pasujące do klamry Breitlight® typu tang. Oba rozmiary są odpowiednio zasilane przez Breitling's Caliber 82 i 83, oba chronografy SuperQuartz™ z certyfikatem COSC zapewniają wyjątkową precyzję.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,50 mm |
| Kaliber: | B82 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 44 mm |
| Rodzaj paska: | pasek gumowy |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | Breitlight® |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Datownik
-Materiał koperty Breitlight®
-Mechanizm kaliber Breitling 82
-SuperQuartz™ z kompensacją termiczną
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach
-Obrotowy pierścień


