Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Ikona Breitlinga – na podróż. Navitimer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zegarków, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Znajduje się na kolekcjonerskich listach najwspanialszych zegarków wszechczasów. To, co zaczęło się w 1952 roku jako narzędzie dla pilotów, stało się czymś głębokim dla każdej osoby, która miała ze sobą ten zegarek w swojej osobistej podróży. Nasza ikona jest teraz dostępna w rozmiarach 36 i 32 mm dla kobiet i mężczyzn, którzy uwielbiają wygląd i styl zegarka o mniejszej średnicy. Podczas gdy 36-milimetrowy Navitimer ma koralikową ramkę i kultową okrągłą suwak logarytmiczny, który nadaje Navitimerowi niepowtarzalny wygląd, olśniewająca odmiana 32 mm rezygnuje z suwaka logarytmicznego na rzecz uproszczonej konstrukcji tarczy dopasowanej do jego smukłej średnicy. Ale te hity mają o wiele więcej do zaoferowania niż tylko nowe rozmiary. Odrobiny pasteli, masy perłowej i identyfikowalnych, szlachetnych materiałów w połączeniu z subtelnymi uszlachetnieniami nadają zegarkom biżuteryjny wygląd, dodając wszechstronną elegancję legendarnemu zegarkowi nawigacyjnemu, który jest gotowy na każdą podróż. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,40 mm |
| Kaliber: | B17 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 36 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - złoto 18ct |
| Rezerwa chodu: | 38 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | złoto 18ct |
| Kamienie łożyskujące: | 26 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Dwanaście diamentów na tarczy
-Mechanizm z automatycznym naciągiem
-Kaliber mechanizmu B17
-Koperta i bransoleta wykonana ze złota 18k
-Suwak logarytmiczny
-Tarcza z masy perłowej
-Zapięcie bransoletowe
-Zakręcany dekiel


