Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Pierwszy w kategorii „Super” Chronomat z diamentową ramką, Super Chronomat Automatic 38 został zaprojektowany tak, aby rzucał się w oczy, niezależnie od tego, czy jest połączony z kombinezonem, czy t-shirtem i dżinsami. Super można odróżnić od reszty rodziny Chronomat po ceramicznych wypustkach i koronce oraz gumowej bransolecie Rouleaux dostępnej tylko w tej linii. Oprócz zwiększonej prezencji, Automatic 38 ma również promienną stronę. Ogromne diamenty wyhodowane w laboratorium tworzą zaokrąglenia jego 18-karatowego czerwonego złota lub ramki ze stali nierdzewnej. Kolory cyferblatu dodają mu odpowiedniej ilości słodyczy. Połącz ulubiony odcień z wyborem bransoletki lub paska.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,80 mm |
| Kaliber: | B17 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 38 mm |
| Rodzaj paska: | Bransoleta Rouleaux |
| Rezerwa chodu: | 38 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 25 |
Cechy dodatkowe
-Bransoleta Rouleaux
-Diamenty laboratoryjne od akredytowanego dostawcy
-Charakterystyczna koronka i znaczniki
-Kalendarz
-Śmiały i elegancki zegarek z misją
-Zakręcany dekiel
-Zapięcie bransoletowe


