Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Longines Conquest Marco Odermatt prezentuje nową wersję chronografu Conquest, stworzoną we współpracy ze szwajcarskim wielokrotnym mistrzem narciarskim i ambasadorem marki Marco Odermattem. Ten 42-milimetrowy model ze stali szlachetnej jest zarówno sportowy, jak i elegancki, symbolizując bliskie powiązania Longines z narciarstwem alpejskim w ciągu ostatniego stulecia. Jako zdecydowanie sportowy zegarek, Conquest Marco Odermatt posiada niebieską tarczę kontrastującą z małą tarczą sekundową na godzinie 3 i srebrnymi licznikami na godzinie 6 i 9. Dla optymalnej czytelności, końcówka centralnego sekundnika chronografu oraz dwie wskazówki liczników 12-godzinnego i 30-minutowego są zabarwione na czerwono. Ten limitowany zegarek jest prezentowany na niebieskim pasku, który jest uzupełniony drugim paskiem NATO w tym samym kolorze. Longines Conquest Marco Odermatt objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 14,30 mm |
| Kaliber: | L898 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - syntetyczny |
| Rezerwa chodu: | 59 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L38354912 |
Cechy dodatkowe
-Bezpieczne zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Chronograf: centralna wskazówka 60-sekundowa, licznik 12-godzinny na godzinie 6, licznik 30 minutowy na godzinie 9
-Dekiel koperty przykręcany rewers koperty ze szkłem szafirowym
-Kaliber mechanizmu L898
-Materiał koperty stal nierdzewna i ceramika
-Mechaniczny mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę, z rezerwą chodu wynoszącą około 59 godzin
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Pasek syntetyczny
-Srebrne polerowane wskazówki
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza niebieska ze słonecznym szlifem
-Zakręcana koronka
-Zegarek odporny na pole magnetyczne
-Znaczniki godzin nakładane indeksy


