Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kolekcja Longines DolceVita to ucieleśnienie ponadczasowej elegancji i wyrafinowania, płynnie łączące klasyczny design z nowoczesnym sznytem. Linia ta, zainspirowana modelem z lat dwudziestych XX wieku oraz wyróżniająca się prostokątną kopertą i harmonijnymi proporcjami, rozwijała się przez lata, nigdy nie tracąc pierwotnej tożsamości. Zegarki, dostępne w szerokim wyborze materiałów i kolorów, stanowią dobitny wyraz elegancji i włoskiego słodkiego życia – la dolce vita – od zawsze kojarzonych z tą kolekcją. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 23,30mm x 37,00 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal z elementami złota |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L55125707 |
Cechy dodatkowe
-E.O.L.
-Koperta w kształcie prostokąta
-Koronka 18-karatowe żółte złoto
-Materiał bransolety stal szlachetna i nakładka 200 z 18-karatowego żółtego złota
-Potrójnie zabezpieczone zapięciem z przyciskami.
-Rozmiar koperty 23.30 X 37.00 mm
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy kaliber L176.2
-Tarcza Srebrny "flinqué"
-Wodoszczelność do 3 barów
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali
-Znaczniki godzin malowane cyfry rzymskie


