Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
14 dni
Cena:
7 200,00 zł
7200.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Dolce Vita to klasyczne, prostokątne zegarki nawiązujące do wzornictwa z początku ubiegłego wieku, które nigdy nie wychodzi z mody. Wyjątkowe, ponadczasowe wzornictwo trwa na przekór zmieniającym się trendom w modzie. Bez wątpienia jest to wybór dla osób ceniących sobie nienaganny styl i wysublimowaną elegancję. Niewątpliwie czasomierz tej przepięknej linii skradnie serca wielu Pań.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,20 mm |
| Kaliber: | L176 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 23,30mm x 37,00 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L55124716 |
Cechy dodatkowe
-Bezpieczne zapięcie bransolety otwierane przyciskami
-Malowane cyfry rzymskie
-Mały sekundnik
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali
Kod produktu:
L5.512.4.71.6


