Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Dolce Vita to klasyczne, prostokątne zegarki nawiązujące do wzornictwa z początku ubiegłego wieku, które nigdy nie wychodzi z mody. Wyjątkowe, ponadczasowe wzornictwo trwa na przekór zmieniającym się trendom w modzie. Bez wątpienia jest to wybór dla osób ceniących sobie nienaganny styl i wysublimowaną elegancję. Niewątpliwie czasomierz tej przepięknej linii skradnie nasze serca. Longines Dolce Vita objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,10 mm |
| Kaliber: | L592 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 27,70mm x 43,80 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - aligator |
| Rezerwa chodu: | 45 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L57574719 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Datownik
-Malowane cyfry rzymskie
-Mechanizm samonakręcający się, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali
-Zapięcie zwykłe


