Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Model Longines Mini Dolcevita jest teraz dostępny w kolorze czarnym, z prostokątną kopertą ze stali nierdzewnej o wymiarach 21,50 mm x 29,00 mm oraz precyzyjnym mechanizmem kwarcowym L178. Wodoodporny do 3 barów (30 metrów). Ten model z posrebrzaną giloszowaną tarczą Roman i malowanymi cyframi rzymskimi jest wyposażony w elegancki podwójny pasek z czarnej skóry Nappa ze stalową sprzączką. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,75 mm |
| Kaliber: | L178 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 21.50 x 29.00 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L52004710 |
Cechy dodatkowe
-Czarny skórzany pasek ze sprzączką
-E.O.L. (wskaźnik zużycia baterii)
-KaliberL178
-Koperta prostokątna
-Mały sekundnik na godzinę szóstej
-Rozmiar 21.50 X 29.00 mm
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali typu "flinqué"
-Z łatwością zmień Twoją bransoletę dzięki systemowi wymiennemu Longines
-Znaczniki godzin malowane cyfry rzymskie


