Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kolekcja Longines Spirit została poszerzona o model wyposażony w funkcję flyback. Czasomierz napędza zupełnie nowy, opracowany specjalnie dla Longines, odporny na działanie pól magnetycznych mechanizm z krzemową sprężyną balansu. Ten niezwykle precyzyjny kaliber, zapewniający 68-godzinną rezerwę chodu, otrzymał certyfikację chronometryczną COSC. Przezroczysty dekiel koperty umożliwia podziwianie wszystkich podzespołów mechanizmu, włącznie z charakterystycznym balansem z wygrawerowaną na nim kulą ziemską, która symbolizuje kolekcję Longines Spirit, oraz nazwą Longines Flyback. Nowy model wyróżnia się także wyrafinowaną estetyką i wyjątkowo starannym wykończeniem, które obejmuje elementy satynowe, matowe, polerowane i grawerowane. Zegarek otrzymał dwukierunkowy bezel z niebieską ceramiczną wstawką, na którą naniesiono fosforyzujące znaczniki, oraz czarną tarczę ze szlifem słonecznym. Stalową kopertę o średnicy 42 mm uzupełnia wymienna bransoleta ze stali nierdzewnej. Czasomierz jest objęty pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 17,0 mm |
| Kaliber: | L791 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 68 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L38214532 |
Cechy dodatkowe
-Funkcja Flyback
-Kaliber mechanizmu L791
-Mechanizm chronografu: centralna wskazówka 60-sekundowa i licznik 30-minutowy na godzinie 3
-Mechanizm wykonany specjalnie dla marki Longines, odporny na pole magnetyczne
-Mechanizm z naciągiem automatycznym pracujący z częstotliwości 28 800 drgań na godzinę, z rezerwą chodu sprężyny balansowej z monokrystalicznego krzemu wynoszącą około 68 godzin
-Szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Przeszklony szkłem szafirowym
-Pierścień lunety obracający się w dwóch kierunkach
-Swiss Super-LumiNova®
-System szybkiej wymiany paska na bransoletę
-Tarcza czarna ze słonecznym szlifem
-Wskazówki wykonane z brązu
-Zakręcana koronka
-Znaczniki godzin nakładane cyfry arabskie
-Zapięcie z mikroregulacją


