Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kolekcja zegarków Montblanc Boheme to coś więcej niż niepowtarzalny styl. To sposób myślenia. Najważniejsze w niej jest celebracja pewnej siebie, niezależnej kobiety dla której nie ma ograniczeń i sięga gwiazd. Montblanc Boheme Day&Night jest dla niej idealną inspiracją, a oryginalna estetyka obejmuje Słońce i Księżyc które całują się raz dziennie o północy oraz chmury z masy perłowej w kształcie serc. Dopełnieniem jest 8 diamentowych indeksów dodające marzycielskiego piękna tarcza z cyframi arabskimi pokrytymi różowym złotem. Zegarki Boheme zostały zaprojektowane tak, aby uczynić każdą stylizację olśniewającą, a osobę ją nosząca otoczyć blaskiem niczym z prawdziwego Słońca i Księżyca. Dzięki temu, że kolekcja Boheme występuje w różnych wariantach rozmiarowych jak i w zestawieniu zarówno ze skórzanymi paskami jak i bransoletami niezależnie od stylu każdy może znaleźć model dla siebie i zachwycać innych. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,40 mm |
| Kaliber: | MB 24.20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 42 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 25 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Cyfry rzymskie pokryte rodem
-Diamenty na tarczy
-Kalendarz na godzinie szóstej
-Kolekcja Bohème
-Koronka wykonana ze stali nierdzewnej z emblematem Montblanc z masy perłowej
-Mechanizm z naciągiem automatycznym kaliber MB 24.20
-Pasek w kolorze niebieskim wykonany ze skóry cielęcej
-Przeszklony dekiel szkłem szafirowym
-Rezerwa chodu do 42 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Tarcza w kolorze srebrno-białym
-Wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Zapięcie paska tradycyjne
-Zegarek wskazuje porę dnia i nocy
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie oraz diamenty


