Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zbudowany dla pilotów odrzutowców, Avenger został zaprojektowany, aby stolować najcięższe kokpity i wracać po więcej. Ale nie potrzebujesz poświadczeń sił powietrznych, aby docenić jego odważny design, wyjątkową odporność i funkcjonalność na wyższym poziomie. Łącząc wydajność z wyrafinowanym nowoczesnym stylem lotniczym, materiały kolekcji - stal nierdzewna w zwykłych modelach; ceramika i tytan w Night Mission - są materiałem projektowania lotniczego, podczas gdy kolory tarcz są zaczerpnięte z wojskowych jednolitych odcieni. Wszystkie wersje ze stali nierdzewnej są dostarczane z wyborem wojskowego skórzanego paska z klamrą składaną lub trzyrzędową bransoletą ze stali nierdzewnej z mikro regulowanym składanym zapięciem. Modele ceramiczne są sparowane z wojskowym skórzanym paskiem z tytanową klamrą składaną. I niezależnie od tego, czy możesz wyciągnąć rolkę beczkową, czy nie, docenisz wszystko, co dotyczy wodoodporności Avengera o długości 300 m, funkcjonalności łatwego przychwycenia i konstrukcji odpornej na korozję. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 15,50 mm |
| Kaliber: | B01 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 200m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 70 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 45 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Datownik na godzinie szóstej
-Mechanizm manufakturowy z naciągiem automatycznym B01
-Obracany bezel
-Rezerwa chodu do 70 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Zakręcany dekiel
-Zakręcana koronka


