Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kultowy zegarek renomowanej szwajcarskiej marki Longines, model Legend Diver Watch nawiązujący do swojego pierwowzoru z lat 60-tych. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących wyjątkowego czasomierza o parametrach nurkowych. Koperta została wykonana ze stali, dekiel, koronka są zakręcane. Indeksy na tarczy zostały pokryte substancją luminescencyjną. Całości dopełnia syntetyczny pasek. Zegarek cechuje wodoszczelność 30 bar, szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną dla wyjątkowej czytelności tarczy, która w czasomierzach używanych pod wodą jest nieoceniona. Wewnątrz koperty pracuje mechanizm L888 z automatycznym naciągiem o częstotliwości pracy 25200 vph oraz 72-godzinną rezerwą naciągu. The Longines Legend Diver Watch objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,70 mm |
| Kaliber: | L888 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 300m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - syntetyczny |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L37744302 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Grawerowany dekiel
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Kaliber mechanizmu L888
-Mechaniczny mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę, z rezerwą chodu wynoszącą około 72 godziny
-Obrotowy wewnętrzny pierścień
-Szkło szafirowe, odporne na zarysowania, z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną od spodu
-Srebrne polerowane wskazówki
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza w kolorze beżowym
-Wewnętrzny obrotowy pierścień do nurkowania
-Zakręcany dekiel
-Zakręcana koronka
-Znaczniki godzin malowane cyfry arabskie i indeksy


