Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kultowy model zegarka The Longines Legend Diver Watch to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących wyjątkowego czasomierza o parametrach nurkowych. Koperta została wykonana z brązu, dekiel z tytanu. indeksy na tarczy pokryte zostały substancją luminescencyjną dla poprawy czytelności cyferblatu, co ma ogromne znaczenie w czasomierzach przeznaczonych do nurkowania. Zegarek cechuje wysoka wodoszczelność 30 bar. Szkło wykonano z szafiru, pokryto go dodatkowo powłoką antyrefleksyjną od spodu. Wewnątrz koperty pracuje mechanizm L888 z automatycznym naciągiem o częstotliwości pracy 25200 vph. Rezerwa chodu czasomierza wynosi około 72-godziny. The Longines Legend Diver Watch objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,70 mm |
| Kaliber: | L888 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 300m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | brąz |
| Referencja: | L37741502 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Dekiel wykonany z tytanu
-Dodatkowy pasek w zestawie
-Kaliber mechanizmu L888
-Koperta bronz
-Malowane cyfry arabskie i indeksy
-Mechanizm automatyczny, samonakręcający się, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę
-Różowe wskazówki
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną od spodu
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza w kolorze zielonym
-Wewnętrzny obrotowy pierścień do nurkowania
-Zakręcany dekiel
-Zakręcana koronka
-Zapięcie paska sprzączka wykonana z brązu


