Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Ta specjalna edycja zegarka Tissot PR 100 posiada kopertę wykonaną ze stali szlachetnej 316L, która jest trwała i wytrzymała, dzięki czemu zegarek zachowuje swój urok nawet w trudnych warunkach. Tarcza ma tematyczną, asfaltową czerń, odzwierciedlającą drogę pod kołami kolarzy. Sekundnik został wykonany w kultowym żółtym kolorze, charakterystycznym dla wyścigu Tour de France. Czarna tarcza okienka datownika dodaje eleganckiego akcentu, dopasowując się do ogólnej estetyki zegarka. Mechanizm kwarcowy G10.212 chrono zapewnia precyzję i wydajność, uzupełnioną wodoszczelnością do 10 barów (100 metrów/330 stóp), a widoczność w warunkach słabego oświetlenia gwarantuje powłoka Super-LumiNova® na wskazówkach. Na odwrocie koperty widnieje wygrawerowane logo Tour de France. Zegarek dostarczany jest w zestawie z dwumateriałowym czarnym paskiem z żółtymi elementami. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,30 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T150.417.11.051.00 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Datownik
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Grawerowany dekiel
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Mechanizm kwarcowy G10.212 Chrono
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Super-LumiNova ®
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze czarnym
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


