Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Do kolekcji Tissot PR 100 dołącza edycja specjalna będąca oficjalnym zegarkiem słynnego wyścigu kolarskiego La Vuelta a España. Tarcza ma tematyczną, asfaltową czerń, odzwierciedlającą drogę pod kołami kolarzy. Sekundnik z charkerystycznym rowerem został wykonany w kultowym czerwonym kolorze La Vuelta. Czarna tarcza okienka datownika dodaje eleganckiego akcentu, dopasowując się do ogólnej estetyki zegarka. Mechanizm kwarcowy G10.212 chrono zapewnia precyzję, uzupełnioną wodoszczelnością do 10 barów (100 metrów), a widoczność nawet w warunkach słabego oświetlenia gwarantuje umieszczona na wskazówkach powłoka Super-LumiNova®. Koperta tego modelu ma wygrawerowane logo La Vuelta na deklu. Atrakcyjność zegarka zwiększa trzyrzędowa metalowa bransoleta z zapięciem motylkowym. Dodatkowy dwumateriałowy czarny pasek wykorzystuje teksturę uchwytów kierownicy roweru i ma kolory odpowiadające kolorom La Vuelta. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,30 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1504171105101 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Super-LumiNova ®
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Funkcje: Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL
-Grawerowany dekiel
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Regulowany skórzany pasek
-Spód paska syntetyczny
-Standardowe zapięcie
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze czarnym
-Wierzchnia warstwa paska wytłaczana skóra bydlęca
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


