Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Reedycja kultowego wzoru zegarka z lat 70tych, w którym koperta została zintegrowana z bransoletą. Nową linię PRX wyróżnia lekkość, unikalny styl i siła ponadczasowego designu. W 1978 r. Tissot stworzył kwarcowy model z delikatną kopertą, smukłymi indeksami i stalową bransoletą. Szerokie poprzeczne ogniwa, typowe dla ówczesnego designu, były idealnie zintegrowane z płaską kopertą w kształcie tonneau, tworząc smukłą, jednolitą całość. Kilka lat później Tissot zarejestrował nazwę PRX, która stała się synonimem ponadczasowej jakości oraz precyzji. Skrót ten oczywiście nie był przypadkowy, „PR” z francuskiego Précise et Robuste oznacza Precyzyjny i Solidny, a „X” jako rzymska cyfra dziesięć, była odpowiednikiem wodoszczelności zegarka 10ATM (100m). Dziś Tissot, odwołując się do swojego dziedzictwa, prezentuje PRX 40 205, model oddający hołd zegarkowi z tamtej epoki. Jest on przede wszystkim nowoczesną, modną i bardzo udaną interpretacją swojego poprzednika. Marka zachowała, dopracowała i podkreśliła główne cechy historycznego modelu przenosząc je na nowy poziom nieskazitelnej jakości wykończenia. Wersja z zieloną tarczą zachwyci wielbicieli unikatowego stylu. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,4 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374101109100 |
Cechy dodatkowe
-Elementy luminescencyjne na tarczySuperluminova
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Koperta i bransoleta wykonane ze stali szlachetnej 316L
-Kształt kopertyBeczkowaty
-Mechanizm kwarcowy
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Proste wskazówki typu stick pokryte warstwą SuperLuminova
-System szybkiej wymiany paska
-Szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy
-Wymienna bransoleta


