Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Bellissima Small Lady jest to idealny czasomierz dla Pań szukających dyskretnego, piękna i ponadczasowego zegarka. Kolekcja tej wyjątkowej linii zawiera zjawiskowe modele w różnej kolorystyce tarczy, zarówno na pasku i bransolecie. Wewnątrz kopert pracują mechanizmy kwarcowe jak i mechaniczne z naciągiem automatycznym. Czasomierze z tej linii bez wątpienia zauroczą, Panie, które poszukują wyjątkowego zegarka naręcznego. Tissot Bellissima Small Lady objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Link do zegarka Tissot Bellissima Small Lady: https://youtu.be/VlMEykbbpF0
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 26 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1260101601301 |
Cechy dodatkowe
-Biały ceramiczny kaboszon na koronce
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Mechanizm ETA F03.111
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Tarcza gliszowana, biała
-Zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie


