Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Istnieją rzeczy, których piękno nie przeminie nigdy. Ten kunszt można odnaleźć w ponadczasowej, małej formie zegarka Bellissima. Modelu, który niezmiennie pozostaje modny i pożądany przez wielbicielki wyszukanego i niebanalnego piękna. Myśl przewodnia towarzysząca przy projektowaniu tego modelu to chęć stworzenia zegarka, który będzie nam towarzyszył w magicznych chwilach i podczas wyjątkowych okazji. Nie wyklucza to jednak, że ten model idealnie sprawdzi się również na co dzień. Pozwól odmienić swój z pozoru zwykły dzień i poczuj się wyjątkowo za sprawą zegarka Tissot Small Bellissima. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 26 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1260101611302 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz na godzinie szóstej
-Mechanizm ETA F03.111
-Spód paska syntetyczny
-Tarcza biała masa perłowa
-Wierzchnia warstwa paska bydlęca ziarnista skóra stylizowana na skórę aligatora
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Zdobiony dekiel
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie


