Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zamknij oczy i pomyśl o prawdziwym szwajcarskim zegarku, a zobaczysz Chemin des Tourelles. Nazwany na cześć ulicy, która prowadzi do siedziby Tissot w szwajcarskich górach. To autentyczna ikona marki Tissot: okrągły, klasyczny, automatyczny i ponadczasowy. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 15,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 68 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1394623629800 |
Cechy dodatkowe
-Koperta stal szlachetna 316L i powłoka PVD
-12-godzinny, 30-minutowy I 60-sekundowy licznik, LIB_CENTRAL-60-SECONDS-CHRONOGRAPH-HAND-PATENTED-NIVACHRON-BALANCE-SPRING
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Przeźroczysty dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski automatyczny z chronografem Tissot
-Rezerwa chodu do 68 godzin
-Wypukłe, odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie i indeksy


