Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
4-6 tygodni
Cena:
8 400,00 zł
8400.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zamknij oczy i pomyśl o prawdziwym szwajcarskim zegarku, a zobaczysz Chemin des Tourelles. Nazwany na cześć ulicy, która prowadzi do siedziby Tissot w szwajcarskich górach. To autentyczna ikona marki Tissot: okrągły, klasyczny, automatyczny i ponadczasowy. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 15,73 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 68 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1394621103800 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Funkcje: 12-godzinny, 30-minutowy I 60-sekundowy licznik, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu
-Materiał koperty stal szlachetna 316L
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeźroczysty dekiel
-Rezerwa chodu do 68 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski automatyczny z chronografem Tissot
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie i indeksy
-Wskazania tarczy:Godziny, minuty, sekundy, centralna 60-sekundowa wskazówka Kaliber 13 1/4'''
-Wodoszczelny do ciśnienia 5 barów (50 m / 165 stóp)
-Wymienna bransoleta
Kod produktu:
T139.462.11.038.00


