Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Gentleman to zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,5 0 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - tytan |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | tytan |
| Referencja: | T1274104408100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Koperta i bransoleta wykonana z tytanu materiału lekkiego i antyalergicznego
-Superluminova na wskazówkach i indeksach
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza szara
-Wypukłe, odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Znaczniki godzin nakładane indeksy


