Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Sama nazwa Le Locle wydaje się być składnikiem sukcesu samym w sobie. To miejsce narodzin marki Tissot, a także rodzina cenionych zegarków automatycznych, wykazujących się wyjątkowym wyrafinowaniem i bezkompromisową dbałością o szczegóły. Tissot Le Locle Powermatic 80 posiada rezerwę chodu do 80 godzin. Ten model wyróżnia się także odpornym na zarysowania szafirowym szkłem, kopertą ze stali szlachetnej 316L, a także przezroczystym deklem i datownikiem. Ta wersja Tissot Le Locle Powermatic 80 ma ciemnoniebieską tarczę i bransoletę ze składanym zapięciem motylkowym z popychaczami. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,75 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39,30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0064071104300 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Datownik na godzinie trzeciej
-Grawerowany dekiel
-Koperta , bransoleta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Mechanizm automatyczny
-Przeźroczysty dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze granatowym
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-80-godzinna rezerwa chodu, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Znaczniki godzin indeksy rzymskie
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe otwierane przyciskami


