Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Słowa "Le Locle" wydają się niezawodnym składnikiem sukcesu. To nie tylko nazwa pochodzenia i ojcowizny Tissot ukrytych w górach szwajcarskiej Jury, ale także jednej z najpopularniejszych rodzin zegarków automatycznych. Modele prezentują wyszukaną elegancję wyrażoną poprzez detale takie jak rzymskie cyfry, czy tradycyjna sygnatura Le Locle. Klasyczny szyk sprawdzi się zarówno w ciągu dnia jak i wieczorową porą. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,80 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39,30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0064072203301 |
Cechy dodatkowe
-Bransoleta bikolor pozłacana metodą PVD w odcieniu żółtego złota
-Centralny sekundnik
-Gliszowana tarcza
-Kalendarz
-Powermatic 80.111
-Przeszklony, zdobiony dekiel
-Rezerwa chodu 80 godzin
-Rzymskie znaczniki godzin
-Zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami


