Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot PR516 Chronograph: współczesne podejście do cenionego projektu z 1970 roku. Kolekcja Tissot PR516 charakteryzuje się dynamicznym i wszechstronnym designem. Zwężana, elegancka 40-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej łączy w sobie solidność i styl. Trzy liczniki chronografu zapewniają klasyczną funkcjonalność pomiaru czasu, zaś bezel posiada praktyczny tachymetr. Indeksy i wskazówki zegarka pokryte są powłoką Super-LumiNova®, zapewniającą lepszą widoczność w ciemności. Zaokrąglone ogniwa bransolety ze stali szlachetnej dodają jej odrobinę wyrafinowania. Z kolei system szybkiej wymiany sprawia, że bransoletę można łatwo zamienić na dodatkowy pasek, dzięki czemu zegarek pasuje zarówno do stroju formalnego, jak i do bardziej swobodnych stylizacji. Tissot PR516 Chronograph to nowoczesny klasyk, łączący się z bogatym dziedzictwem Tissot. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1494171104100 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach i indeksach
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Funkcje:Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL
-Mechanizm kwarcowy
-Koperta wraz z bransoletą zostały wykonane ze stali szlachetnej 316L
-Grawerowany dekiel
-Mineralny bezel
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Wymienna bransoleta z zapięciem motylkowym
-Znaczniki godzin indeksy


