Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot PR516 Chronograph Mechanical: ukłon w stronę wyróżniającego się modelu Tissot z 1970 roku. Posiada 41-milimetrową kopertę ze stali szlachetnej i szafirowe szkło w stylu glassbox, będące świadectwem wyrafinowanego rzemiosła. Jego sercem jest szwajcarski mechanizm Valjoux A05 Nivachron, widoczny przez przezroczysty dekiel, ukazujący skomplikowaną mechanikę. Trzy liczniki chronografu zapewniają klasyczną funkcjonalność pomiaru czasu, a tachymetr i pulsometr na bezelu umożliwiają pomiar prędkości i tętna w przypadku aktywności sportowych. Pierścień, indeksy i wskazówki zegarka pokryte są powłoką Super-LumiNova®, zapewniającą lepszą widoczność w ciemności. Jego wszechstronny design uzupełnia charakterystyczna bransoleta ze stali szlachetnej z systemem szybkiej wymiany, idealna do przejścia od spotkań biznesowych do swobodnych wyjść. Tissot PR516 Chronograph Mechanical to wykwintna propozycja dla koneserów zegarków, którzy cenią ponadczasowy design i mechaniczną precyzję. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 13,70 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 41mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 60 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny ręczny naciąg |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1494592105100 |
Cechy dodatkowe
-Elementy luminescencyjne Superluminova na tarczy
-Elementy luminescencyjne Superluminova na wskazówkach
-Funkcje:Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 12 godzinne
-Koperta ze stali nierdzewnej
-Mechanizm automatyczny - 60-godzinna rezerwa chodu
-Mineralny bezel
-Odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
-Przezroczysty dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm z naciągiem ręcznym


