Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Nowy model Tissot PRX Powermatic 80 w rozmiarze 40 mm ma gradientową tarczę, która bawi się światłem i kolorem, nadając całości oszałamiający efekt. Pełen kolorów i odcieni zegarek przełamuje monotonię codziennego życia. Ten model Tissot PRX jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących zarówno funkcjonalności, jak i stylu. Zegarek łączy piękny design z wysoką jakością. Tarcza chroniona jest odpornym na zarysowania szafirowym szkłem, zapewniając przejrzystość i trwałość. Automatyczny mechanizm, którego pracę można obserwować przez przezroczysty dekiel, posiada rezerwę chodu do 80 godzin. Zwiększająca wydajność sprężyna balansu Nivachron łagodzi zakłócenia pola magnetycznego i jest odporna na wstrząsy oraz zmiany temperatury. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374071135101 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Super-LumiNova ®
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Kształt koperty beczkowaty
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeźroczysty dekiel
-Rezerwa chodu, przy maksymalnie nakręconej sprężynie wynosi do 80 godzin
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze Ice Blue - efekt kameleona
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


